• Przechowalnia 0
 • Koszt dostawy

  Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany następującymi kosztami dostawy:

  Opłata za przesyłkę zamówienia jest niezależna od ilości produktów znajdujących się w zamówieniu.

  Przy sumowaniu zamówienia system obliczy wagę i gabaryty przesyłki dobierając jednocześnie możliwe w danym przypadku rodzaje przesyłek.

  Sposób dostawy

  Poczta Polska
  List ekonomiczny zwykły 7,50 zł
  List ekonomiczny polecony 9 zł
  List priorytetowy zwykły 9 zł
  List priorytetowy polecony 11 zł
  Kurier 48h z powiadomieniem SMS 15 zł
  Kurier 48h z odbiorem w punkcie pocztowym - 12 zł

  Przesyłka kurierska ( GLS, UPS, etc. ) - 19 zł

  Dodatkowa opłata zależna od wybranej formy płatności.

  Forma płatności

  Wysokość opłaty

  Za pobraniem

  5 zł

  Przelewem

  0 zł

  PayPal 2 zł

  UWAGA!
  Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku w adresie dostawy.

  Sklep nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego oraz numer telefonu do lokalnego przedstawiciela firmy kurierskiej. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych. Jeżeli chodzi o Pocztę Polską to nie mamy wpływu na czas dostarczenia i jest to ok 2-5 dni roboczych.

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.